Bakımlı kombi doğalgaz faturanızı düşürür !
Çankaya Ankara
0.312.418 3 888
  • Ankara Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Ankara Kombi Servisi

Ankara Arçelik Kombi Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Ankara Arçelik Kombi Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Arçelik kombi servisi olarak, Arçelik kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Arçelik Kombi Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Arçelik Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Arçelik Kombi Servisi , Dikmen Arçelik Kombi Servisi , Balgat Arçelik Kombi Servisi , Çukurambar Arçelik Kombi Servisi, Yenimahalle Arçelik Kombi Servisi, Etlik Arçelik Kombi Servisi, Keçiören Arçelik Kombi Servisi, Batıkent Arçelik Kombi Servisi, Eryaman Arçelik Kombi Servisi, Altındağ Arçelik Kombi Servisi, Gölbaşı Arçelik Kombi Servisi, Mamak Arçelik Kombi Servisi, Sincan Arçelik Kombi Servisi ,

Etimesgut Arçelik Kombi Servisi, Çayyolu Arçelik Kombi Servisi, Demetevler Arçelik Kombi Servisi, Emek Arçelik Kombi Servisi, Bahçelievler Arçelik Kombi Servisi, Kızılay Arçelik Kombi Servisi, Subayevleri Arçelik Kombi Servisi, Aydınlıkevler Arçelik Kombi Servisi, Ulus Arçelik Kombi Servisi, Ayrancı Arçelik Kombi Servisi, Pursaklar Arçelik Kombi Servisi, Bağlıca Arçelik Kombi Servisi, Bağlum Arçelik Kombi Servisi,

Cebeci Arçelik Kombi Servisi, İncirli Arçelik Kombi Servisi, Söğütözü Arçelik Kombi Servisi, Yaşamkent , Kayaş Arçelik Kombi Servisi, Karapürçek Arçelik Kombi Servisi, Ostim Arçelik Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Kombi Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Kombi Servisi, Hasköy Arçelik Kombi Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Kombi Servisi

  • Ankara Arçelik Kombi Servisi
  • Arçelik Kombi Bakımı
  • Arçelik Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Arçelik Kombi Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Etiketler Kombi servisi
>