Bakımlı kombi doğalgaz faturanızı düşürür !
Çankaya Ankara
0.312.418 3 888
  • Ankara Alarko Kombi Servisi

Alarko Ankara Kombi Servisi

Ankara Alarko Kombi Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Alarko kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Alarko servislerinden birisi olan Ankara Alarko Kombi Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Alarko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Alarko Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Alarko kombi servisi olarak, Alarko kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Alarko kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Alarko Kombi Servisi olarak biz firma olarak Alarko marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Alarko Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Alarko marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Alarko Kombi Servisi , Dikmen Alarko Kombi Servisi , Balgat Alarko Kombi Servisi , Çukurambar Alarko Kombi Servisi, Yenimahalle Alarko Kombi Servisi, Etlik Alarko Kombi Servisi, Keçiören Alarko Kombi Servisi, Batıkent Alarko Kombi Servisi, Eryaman Alarko Kombi Servisi, Altındağ Alarko Kombi Servisi, Gölbaşı Alarko Kombi Servisi, Mamak Alarko Kombi Servisi, Sincan Alarko Kombi Servisi ,

Etimesgut Alarko Kombi Servisi, Çayyolu Alarko Kombi Servisi, Demetevler Alarko Kombi Servisi, Emek Alarko Kombi Servisi, Bahçelievler Alarko Kombi Servisi, Kızılay Alarko Kombi Servisi, Subayevleri Alarko Kombi Servisi, Aydınlıkevler Alarko Kombi Servisi, Ulus Alarko Kombi Servisi, Ayrancı Alarko Kombi Servisi, Pursaklar Alarko Kombi Servisi, Bağlıca Alarko Kombi Servisi, Bağlum Alarko Kombi Servisi,

Cebeci Alarko Kombi Servisi, İncirli Alarko Kombi Servisi, Söğütözü Alarko Kombi Servisi, Yaşamkent , Kayaş Alarko Kombi Servisi, Karapürçek Alarko Kombi Servisi, Ostim Alarko Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa Alarko Kombi Servisi, Kırkkonaklar Alarko Kombi Servisi, Hasköy Alarko Kombi Servisi, Gazi Mahallesi Alarko Kombi Servisi

  • Ankara Alarko Kombi Servisi
  • Alarko Kombi Bakımı
  • Alarko Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Alarko kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Alarko kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Alarko Kombi Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Etiketler Kombi servisi
>