Bakımlı kombi doğalgaz faturanızı düşürür !
Çankaya Ankara
0.312.418 3 888
  • Ankara Bosch Kombi Servisi

Bosch Ankara Kombi Servisi

Ankara Bosch Kombi Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Bosch kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Bosch servislerinden birisi olan Ankara Bosch Kombi Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Bosch Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Bosch kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Bosch Kombi Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Bosch Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Bosch Kombi Servisi , Dikmen Bosch Kombi Servisi , Balgat Bosch Kombi Servisi , Çukurambar Bosch Kombi Servisi, Yenimahalle Bosch Kombi Servisi, Etlik Bosch Kombi Servisi, Keçiören Bosch Kombi Servisi, Batıkent Bosch Kombi Servisi, Eryaman Bosch Kombi Servisi, Altındağ Bosch Kombi Servisi, Gölbaşı Bosch Kombi Servisi, Mamak Bosch Kombi Servisi, Sincan Bosch Kombi Servisi ,

Etimesgut Bosch Kombi Servisi, Çayyolu Bosch Kombi Servisi, Demetevler Bosch Kombi Servisi, Emek Bosch Kombi Servisi, Bahçelievler Bosch Kombi Servisi, Kızılay Bosch Kombi Servisi, Subayevleri Bosch Kombi Servisi, Aydınlıkevler Bosch Kombi Servisi, Ulus Bosch Kombi Servisi, Ayrancı Bosch Kombi Servisi, Pursaklar Bosch Kombi Servisi, Bağlıca Bosch Kombi Servisi, Bağlum Bosch Kombi Servisi,

Cebeci Bosch Kombi Servisi, İncirli Bosch Kombi Servisi, Söğütözü Bosch Kombi Servisi, Yaşamkent , Kayaş Bosch Kombi Servisi, Karapürçek Bosch Kombi Servisi, Ostim Bosch Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa Bosch Kombi Servisi, Kırkkonaklar Bosch Kombi Servisi, Hasköy Bosch Kombi Servisi, Gazi Mahallesi Bosch Kombi Servisi

  • Ankara Bosch Kombi Servisi
  • Bosch Kombi Bakımı
  • Bosch Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Bosch kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Bosch Kombi Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Etiketler Kombi servisi
>